gölge png
Balkon Medya Logo

BALKONMEDYA

 

GÜLÜMSETEN İŞLER :)

TASARIM

Piksel, Vektörel, Grafik

 

Neden Logo Tasarımı Yaptırmalısınız?

Ne kadar başarılı bir firma olursanız olun, logonuz olmadan kullanıcılar tarafından akılda kalıcılığı sağlamanız bir hayli zor olacaktır. Çünkü akılda kalıcılığı sağlama konusunda işitsel ve sesli hafızadan çok, görsel hafıza önemlidir. Yani markanızın, firmanızın veya ürününüzün ancak ve ancak logo tasarımı yaptırarak daha kolay hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.

LOGO TASARIM

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı Oluşturmak Neden Önemlidir?

Firmanızın kendine özgün bir imaja sahip olabilmesi, medyayı ve hedef kitleyi bilgilendirmek, satış miktarı ve kar oranını artırmak, firma itibarını artırmak, çalışanların kendilerini farklı hissetmelerini sağlamak, yatırımcıları firmaya yönelik pozitif ayrımcılığa sevk etmek, gibi maddeler düşünüldüğünde kurumsal kimlik tasarımının bir kuruluş için ne kadar önemli olduğu görülmektedir.

KURUMSAL KİMLİK

 

Katalog Tasarımı Firma ve Kuruluşlar İçin Neden Önemlidir?

Elden ele dolaşması ile bilinen kataloglar çoğu firmanın satışlarını artırmanın yanı sıra marka ve ürünlerin tanınma oranını da artırmaktadır. Birçok açıdan yarar sağlayan katalog tasarımı hem prestij açısından hem de vizyon açısından son derece büyük öneme sahiptir.

Siz de firmanızın, ürünlerinizin tanıtımını daha iyi yapabilmek ve bu konuda insanları bilgilendirmenin yanı sıra marka veya ürünlerinizden haberdar olmayanları da bilgilendirmek için etkili bir yöntem arıyorsanız özgün ve yaratıcı bir katalog tasarımı ile amacınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

KATALOG TASARIMI

 

Ürününüz İçin Etiket ve Ambalaj Tasarımı Neden Önemlidir?

Reklam için pek çok kanal kullanılabilir. Bunların kimi gerekli, kimi de alternatif araçlardır. Ambalaj ve etiket tasarımı ise tüm firmalar için hayati önem taşıyan bir unsurdur. İyi bir etiket ve ambalaj tasarımı sayesinde ürün satışlarınızı katlamanız mümkündür. Biz de sizlere yıllardır bu alanda hizmet veriyor olmanın da sağladığı avantajla etkileyici ambalaj ve etiket tasarımlarına sahip olmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

AMBALAJ & ETİKET TASARIMI

 

Afiş Tasarımına Neden İhtiyaç Duymalısınız?

Eğer pazarlama sektöründe hizmet veren bir firmaysanız, ürün satışlarınızı artırma konusunda en etkili yöntemlerden biri olan afiş tasarımı sayesinde satış rakamlarınızı ciddi oranda artırabilirsiniz. Bu sayede hem marka veya ürününüzle ilgili bilgisi olmayan kişileri de etkileyebilir, markanızın değerine ve akılda kalıcılığına da katkıda bulunabilirsiniz.

AFİŞ TASARIMI

 

Neden Broşür Tasarımı Yaptırmalısınız?

Başlıca nedenleri ele alırsak; firma satışlarını artırmak, hedef kitleyi bilgilendirmek, marka değerini ve firma itibarını artırmak, gibi nedenler için broşür tasarımı yaptırmak son derece önemlidir. Diğer reklam seçeneklerine kıyasla daha ekonomik olan broşür tasarımı sayesinde siz de ürün veya hizmetlerinizle ilgili hedef kitlenize ulaşıp ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Yüksek geri dönüşler alabileceğiniz bir reklam aracı olan broşür tasarımının profesyonel olarak hazırlanması yukarıdaki nedenlerden dolayı, üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur. Bu bağlamda firmanız için özgün ve profesyonel broşür tasarımları, arzu ettiğiniz şekilde gerçekleştirilmektedir.

BROŞÜR TASARIMI

 

 

           Sosyal platformları kullanan kurumsal firmalardan biriyseniz, sizler için profilinizde paylaştıklarınız, güncellemeleriniz ne kadar önemli ise, görsel profilinize, tasarımlarınıza da bir o kadar önem vermeniz gerekmektedir.

Sosyal medyanın hayatımızda, ticaretimizde, pazarlama stratejilerindeki önemi arttıkça, içerik paylaşımlarının yanında görsel kaygılar da artmaktadır. Değişen ihtiyaçlar doğrultusunda, sosyal medya tasarımlarında belli standartlar hakim olmuştur. Bu standart boyutlar doğrultusunda yapılan tasarımlarda görsel olarak müşterilerinizi tatmin eden, içerikler ile desteklenmiş bir sosyal medya mecrasına sahip olduğunuzda, kurumunuza getireceği artılar beklediğinizin çok üzerinde olacaktır.

SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

WhatsApp ile hemen

TEKLİF ALIN

Yaptğımız Bazı Tasarımlar

 

tigers leather logo çalışması

 

 

uğur otel beach logo çalışması
kemer pet otel logo çalışması

 

tutti logo

 

 

fıçı köy logo çalışması
3b mobilya logo

 

tomruk logo

 

 

melek kına organizasyon logo
gezenti hatun logo

web tasarım, sosyal medya yönetim, grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik, fotoğrafçı, video, film, tanıtım, reklam ajansı, fotoğraf çekimi, dijital pazarlama, seo, web tasarım antalya,

 

 

 

 

 

 

ŞİRKET

Anasayfa

Hakkımızda

Kariyer

İletişim

PROJELERİMİZ

Ikon Wedding

Renkli ve Lezzetli

Yemek Yaptır

Dijital Tim

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2018, Balkon Medya Türkiye

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım & Yazılım

Sosyal Medya Yönetim

Grafik Tasarım

Fotoğraf & Video

 

Logo Tasarım

Kurumsal Kimlik

Kurgu, Montaj

Prodüksiyon

 

Marka Yönetim & İtibar

Dijital Pazarlama

Havadan Görüntüleme

Danışmanlık