gölge png
Balkon Medya Logo

BALKONMEDYA

 

GÜLÜMSETEN İŞLER :)

PRODÜKSİYON

Film, Video, Kurgu, Reji

" Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür. "

 

 

Günümüzde önemini arttırarak tanıtım faaliyetleri içinde yer alan Video çekimi hafife almamak ve bu gibi faaliyetlerin firmanızın prestijini ciddi oranda arttıracağını unutmamak gerekir. Balkon Medya olarak her türlü  Video çekim faaliyetinde size yardımcı oluyor ve bu ciddi konuda taviz vermeden firmanızın yüzünü dışarıya çeviriyoruz.

 

Kendinizde veya görmek istediklerinize Balkon Medya objektifinden bakarak kurumsal kimliğinize yeni bir boyut ve görünüm kazandırmak üzere sizleri de Video çekim faaliyet referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyacağız.

VIDEOPost Prodüksyon, genelde normal çekimden daha uzun sürüyor ve bazen bir kaç ay bile sürebiliyor çünkü tüm editleme, renk düzeltme ve seslendirme aşamalarını içeriyor. Film editleme aşaması ikinci yönetmenlikte adlanıyor çünkü film mesajını tümüyle değişmek imkanı var. Ayrıca renk düzeltme ve renk geçişlerle artı ses editlemeleri filmde olan duyguları derinden etkiliyebilir.

 

Kurgu, ses ve görüntülerin bir konsept ve senaryo kapsamında uyum içerisinde art arda sıralanmasıyla gerçekleştirilen işlemdir. Yani kurgu veya montaj, çekimi gerçekleştirilen görüntülerin video düzenlemesidir diyebiliriz.

 

Görsel tabanlı bütün işlerin mutfağı olarak nitelendirebileceğimiz bu süreç, dolayısıyla en hayati aşamadır.

POST PRODÜKSİYONGörsel sanatların her kolunda özenle hizmet vermek bizlere büyük keyif veriyor. Reklam filmleri, klipler, tanıtım filmleri ve diğer tüm dijital ve geleneksel platformlara yönelik görsel projelerde büyük bir heves ve hassas detaycı yaklaşım gösteriyoruz. Yaptığımız her projede işte bunu biz yaptık demenin gururunu sizden çok biz yaşıyoruz. :)

REKLAMAnimasyon; grafiklerin belli bir senaryo doğrultusunda canlandırılması işlemidir. Hareket her zaman insanların ilgisini çeker ve eğlendirir fakat animasyon işlevi eğlendirmekten ibaret değildir. İçinde yoğun mesajlar taşıyabilir, tasarımı ilginç kılar ve özgün bir nitelik kazandırır.

ANİMASYONÖzet olarak belge niteliği taşıyan film ya da televizyon izlencesi şeklinde tanımlayabileceğimiz belgeseller; tarihi ve toplumsal olayları ve kişileri belgeler ve bilimsel veriler ışığında izleyiciye aktarma sanatıdır

BELGESELTelevizyon kanallarında yayınlanmak üzere ve internette paylaşılmak üzere çekilen bilgilendirici, eğlendirici ve aydınlatıcı belirli süreli yayınlara program denir.

PROGRAMEkonominin her alanında piyasa şartları oldukça rekabetçi bir hal almıştır. Görsel ve işitsel alanda, yeni medyada kendini en doğru ve en kaliteli şekilde ifade edebilen firmalar özellikle yeni nesil üzerinde oldukça müspet bir etki bırakmaktadır. Bu etki seyesinde rakiplerinden sıyrılıp bilinirliğini ve güvenilirliliğini artırmaktadır. Tanıtım filmleri bu farkındalığı oluşturmak için ideal bir üründür.

TANITIM FİLMLERİNice firmalar var ki çok kıymetli ürün ve hizmetler üretmelerine rağmen kamuoyunda hakkettikleri bilinirliğe ve hatta kendi sektörlerinde sahip olmaları gerektikleri saygınlığı elde edememişlerdir. Faaliyet filmleri her altı aylık veya oniki aylık süreçlerde hazırlanan; firmaların üretmiş oldukları ürün ve hizmetlerin anlatıldığı filmlerdir. Bu filmler yeni medyada, mesleki birlik platformlarında, fuarlarda v.b. ortamlarda gösterilmek üzere hazırlanırlar.

FAALİYET FİLMLERİProfesyonel iş yaşamında insan gücü oldukça hayati bir öneme sahiptir. Rekabetçi piyasa koşulları göz önüne alındığında doğru ve nitelikli personel tedariği oldukça kritik ve zor bir hal almıştır. Firmalar için üretmiş ve üretecek olduğumuz insan kaynakları filmleri sayesinde hem mevcut hem de potansiyel çalışanlar gözünde firmanın itibarı yükselecek ve saygınlığı artacaktır.

İ.K. FİLMLERİ

anlaşma ikon
tarih ikon
film yapımı
kurgu

Sözleşme İmzalanır

Çekim Süreci Planlanır

Kurgu & Montaj Yapılır

Film Teslim Edilir

WhatsApp ile hemen

TEKLİF ALIN

Prodüksiyon Referanslarımız

web tasarım, sosyal medya yönetim, grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik, fotoğrafçı, video, film, tanıtım, reklam ajansı, fotoğraf çekimi, dijital pazarlama, seo, web tasarım antalya,

 

 

 

 

 

 

ŞİRKET

Anasayfa

Hakkımızda

Kariyer

İletişim

PROJELERİMİZ

Ikon Wedding

Renkli ve Lezzetli

Yemek Yaptır

Dijital Tim

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2018, Balkon Medya Türkiye

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım & Yazılım

Sosyal Medya Yönetim

Grafik Tasarım

Fotoğraf & Video

 

Logo Tasarım

Kurumsal Kimlik

Kurgu, Montaj

Prodüksiyon

 

Marka Yönetim & İtibar

Dijital Pazarlama

Havadan Görüntüleme

Danışmanlık