gölge png
Balkon Medya Logo

BALKONMEDYA

 

GÜLÜMSETEN İŞLER :)

MEDYA

Sosyal, Dijital, Pr

 

Sosyal medya yönetimi, hızla gelişen internet sektörü içerisinde markanızın hedef kitlenize ulaşabilmesi için zorunluluk haline gelmiş ve sosyal medya kanallarınızın koordinasyonu olarak özetlenebilir. Günümüzde firma veya şahıs bazında birçok kişi hedef kitlesine ulaşmak için başta Facebook, Twitter ve Instagram olmak üzere markaya bağlı olarak farklı sosyal medya kanallarını kullanmakta, geliştirdikleri stratejiler ile sosyal medya bilinirliklerini artırma çabasındadır.

Rekabetin giderek arttığı sosyal medya kanallarında doğru bir strateji izlemek, reklam planlaması yapmak ve rakip analizi ile bu çalışmaları destekleyerek ilerlemek gerekmektedir.

 

 

Efektif olarak gerçekleştirilen bir sosyal medya yönetimi içerisinde, markanızın veya projenizin sosyal medya kanallarında bir yerlere gelebilmesi ve müşteri ile direkt olarak etkileşimin sağlanabilmesi için doğru bir sosyal medya stratejisi izlenmelidir.

Müşterileriniz ile direkt olarak iletişim kurabilmeniz ve sosyal medya yönetimi ile hem bilinirliğinizi hemde trafik veya satışlarınızı artırmak için yaptığımız çalışmalar arasında şunlar bulunmaktadır:

- Detaylı Rakip Analizi

- Sosyal Medya Stratejisinin Hazırlanması

- Uygun Reklam Modellerinin Belirlenmesi

- Detaylı Reklam Hedeflemeleri ve Raporları

- İçerik Planlaması

- Markanız veya Projenize Özel İçerik Fikirleri

- Site ve Sosyal Mecra Geliştirme Tavsiyeleri

- Reklam Yönetimi

SOSYAL MEDYA STRATEJİLERİ

 

 

Sosyal medya yönetimi çerçevesinde yapılan birçok çalışmanın meyvelerinin toplandığı yer olarak doğru şekilde düzenlenen bir reklam çalışmasını gösterebiliriz. Markanız veya projeniz için yapılan çalışmalarda reklam bütçesinin doğru şekilde kullanımı ve harcanan her kuruşun geri dönüşümlerinin takibinin sağlanması gerektiği düşünmekteyiz. Bu bağlamda sosyal medya yönetimi çerçevesinde dikkat ettiğimiz başlıca unsurlar şu şekildedir:

- Etkili bir sosyal medya yönetimi için takipçilerinizi dinliyor, rakiplerinizi de araştırarak takipçilerinizin sizden ne beklediğini sunuyoruz

- Yapılan tüm çalışmalarda rakipleriniz ve ilgili markaları inceleyerek doğru hedef kitlenizi belirliyoruz.

- Yapılan tüm çalışmaları isteğinize bağlı olarak haftalık veya aylık detaylı olarak sizlere raporluyoruz.

- Sosyal mecralarınızda takipçilerinizi artırmak için kişi başına maliyetinizi sektörünüze bağlı olarak minimuma indiriyoruz.

REKLAM YÖNETİMİ

 

 

Sosyal medya yönetimi içerisinde en önemli unsurlardan bir diğeri de elbette ki müşterileriniz ve takipçileriniz ile sürekli irtibat halinde olmanızdır. Sosyal medya kanallarında etkileşimin sürekli olarak devamı için rakip analizi ve detaylı sosyal medya raporunuzu çıkardıktan sonra etkileşimin en yüksek olduğu saatlere göre uygun bir içerik planlaması çıkartıyoruz.

Marka bilinirliğinizin oturması ve projenizin akıllarda yer etmesi için hazırladığımız içerik şablonları ile sunduğumuz kaliteli görseller sayesinde kısa sürede etkileşim oranlarınızı artırıyor ve sizlere raporluyoruz.

İÇERİK PLANLAMASI

 

 

           Alışılagelmiş usullerin ötesindeki bakış açımız sayesinde ürettiğimiz ürün hizmet ve projeleri kurumsal ortaklarımızın menfaatleri ve pazarları doğrultusunda yayılması da işlerimizden birisidir. Yani klasik yapım şirketi mantığının dışına çıktığımız içerik üretimine ek olarak; üretilen içeriğin yayılması ve kitlelere ulaştırılması hizmetini de sunuyoruz. Her projeye ayrı olarak kurumsal ortak analizi, pazar hedeflemesi, kitle belirlenmesi ve strateji oluşturulması dijital pazarlama hizmetimizin bir kısmını oluşturmaktadır.

DİJİTAL PAZARLAMA

 

 

           Sosyal platformları kullanan kurumsal firmalardan biriyseniz, sizler için profilinizde paylaştıklarınız, güncellemeleriniz ne kadar önemli ise, görsel profilinize, tasarımlarınıza da bir o kadar önem vermeniz gerekmektedir.

Sosyal medyanın hayatımızda, ticaretimizde, pazarlama stratejilerindeki önemi arttıkça, içerik paylaşımlarının yanında görsel kaygılar da artmaktadır. Değişen ihtiyaçlar doğrultusunda, sosyal medya tasarımlarında belli standartlar hakim olmuştur. Bu standart boyutlar doğrultusunda yapılan tasarımlarda görsel olarak müşterilerinizi tatmin eden, içerikler ile desteklenmiş bir sosyal medya mecrasına sahip olduğunuzda, kurumunuza getireceği artılar beklediğinizin çok üzerinde olacaktır.

SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

Sosyal Medya Yönetim Paketler & Ücretler

POPÜLER

MINI

LITE

PRO

SILVER

GOLD

Aylık Paket Fiyatları

750 TL

950 TL

1.700 TL

2.500 TL

3.350 TL

Hesap Kurulum/Revizyon

 

 

 

 

 

İçerik Paylaşım

 

 

 

 

 

Hesap Takibi

 

 

 

 

 

İtibar Yönetimi

 

 

 

 

 

Reklam Yönetimi

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Aylık Raporlama

 

 

 

 

 

Yarışma ve Promosyon

X

X

 

 

 

Stok Fotoğraf & Video Kullanımı

 

 

 

 

 

Fotoğraf Çekimi (Konsept)

-

-

-

10

15

Sinematik Video

-

-

-

1

2

Yönetilecek Sosyal Ağlar

1

2

2

3

3

İçerik Tasarım

8

14

20

30

30

WhatsApp ile Hemen Al

SATIN AL

SATIN AL

SATIN AL

SATIN AL

SATIN AL

Tercih Edenler :)

 

antalya deri mağazası tigers leather shop

 

 

aspava kokoreç logo
antalya pastane fırın sosyal medya yönetim

MARKANI GÜLÜMSET :)

web tasarım, sosyal medya yönetim, grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik, fotoğrafçı, video, film, tanıtım, reklam ajansı, fotoğraf çekimi, dijital pazarlama, seo, web tasarım antalya,

 

 

 

 

 

 

ŞİRKET

Anasayfa

Hakkımızda

Kariyer

İletişim

PROJELERİMİZ

Ikon Wedding

Renkli ve Lezzetli

Yemek Yaptır

Dijital Tim

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2018, Balkon Medya Türkiye

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım & Yazılım

Sosyal Medya Yönetim

Grafik Tasarım

Fotoğraf & Video

 

Logo Tasarım

Kurumsal Kimlik

Kurgu, Montaj

Prodüksiyon

 

Marka Yönetim & İtibar

Dijital Pazarlama

Havadan Görüntüleme

Danışmanlık